Swiss Park Careers: Your Journey Starts Here

Dziękujemy za zainteresowanie stanowiskiem w Firmie Swiss-Park. Poniżej znajdują się informacje o stanowisku:

Vielen Dank, dass Sie sich für eine Stelle bei der Firma Swiss-Park interessieren. Im Folgenden finden Sie die Informationen zur Stelle:

Elektryk (m/w/d) w dziedzinie inżynierii Konstrukcji metalowych

Elektroinstallateur (m/w/d) im Bereich Anlagenbau

Rodzaj umowy: pełny etat

Vertragsart: Vollzeit

Obszar działalności

• Instalacja elektryczna naszych produktów, które są gotowe do produkcji seryjnej, ale także nowo opracowanych produktów u naszych klientów
• Każdy z naszych produktów składa się z wielu komponentów, dzięki czemu Twoja codzienna praca jest zróżnicowana, pełna wyzwań i ekscytująca
• W obszarze napraw podejmujesz się napraw serwisowych i zajmujesz się usuwaniem usterek, aby zidentyfikować i wyeliminować przyczyny reklamacji
• Jeśli posiadasz wykształcenie elektromechaniczne, możesz wnieść swoją wiedzę do dalszych projektów w zakresie montażu

Aufgabengebiet

• Montage unserer serienreifen, aber auch neu entwickelten Produkte bei unseren Kunden
• Jedes unserer Produkte besteht dabei aus einer Vielzahl an Komponenten, sodass Ihr Arbeitsalltag vielseitig, herausfordernd und spannend ist
• Im Reparaturbereich übernehmen Sie Servicereparaturen und gehen auf Fehlersuche, um die Ursache für Reklamationen zu erkennen und zu beheben
• Wenn Sie eine elektro-mechanische Ausbildung mitbringen, können Sie Ihr Fachwissen in weiteren Projekten in der Montage einbringen

Kwalifikacje
• Możliwość łatwej komunikacji w języku angielskim
• Jesteś uzdolniony technicznie, masz duże doświadczenie z elektroniką i wnosisz ze sobą umiejętności techniczne, a najlepiej masz już doświadczenie zawodowe
• Masz chęć do dalszego rozwoju i uczestniczenia w szkoleniach, w których chętnie Cię wesprzemy
• Potrafisz obsługiwać elementy sterujące, rejestrować kody błędów, rozumieć i wdrażać instrukcje montażowe.

Qualifikation
• Sie sind handwerklich begabt, bringen technisches Geschick mit und haben idealerweise bereits Berufserfahrung als Monteur oder Bauschlosser
• Sie haben Lust, sich weiterzuentwickeln und an Schulungen teilzunehmen, bei denen wir Sie gern unterstützen
• Sie können mit Steuerungen umgehen, können Fehlercodes erfassen, können Montageanleitungen verstehen und umsetzen.

Oferta
• Mieszkanie dostępne przez pierwsze miesiące!
• Odpowiedzialne zadania w rodzinnej firmie w regionie
• Intensywne zapoznanie się z nowymi zadaniami
• Małe, znajome i koleżeńskie środowisko
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Angebot
• Verantwortungsvolle Aufgaben in einem familiengeführten Unternehmen der Region
• Intensive Einarbeitung in Ihre neuen Aufgaben
• Kleines, familiäres und kollegiales Umfeld
• Attraktive Vergütung

Do obsadzenia od dnia: natychmiast lub po uzgodnieniu

Zu besetzen ab: ab sofort bzw. nach Vereinbarung

Czy są jeszcze jakieś otwarte pytania? Noch Fragen? Chętnie pomożemy: +49 751 27088725

Dann helfen wir gerne weiter! +49 751 27088725